preskoči na sadržaj

Povijesni uspjeh hrvatskih robotičara

Na ovogodišnjem RoboCup natjecanju u Leipzigu u kojem sudjeluju robotičari iz cijelog svijeta hrvatska reprezentacija je ostvarila povijesni uspjeh osvajanjem medalja u čak devet kategorija. U RoboCup Junior kategorijama - Hrvatska je najbolja u svijetu računajući ukupni broj osvojenih medalja. Čestitamo robotičarima i njihovim mentorima :)


Rezultati natjecanja

Kategorija: Juinor Rescue Line Primary

Ekipa: Cveteki Croatian team
Članovi ekipe: Sven Vojnović, Noa Šoić, Grgur Premec
Mentor: Ivica Kolarić
Rezultati:

  • 4. mjesto u ukupnom plasmanu
  • 2. mjesto u Super Team (zajedno s njemačkom ekipom Die rosa Ponnys)

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-Primary.html

Kategorija Junior Rescue Line Secondary

Ekipa: Cro Little home
Članovi ekipe: Beti Tedeško, Branimir Ćaran, Andro Katanec
Mentor: Jelka Hrnjić
Rezultati:

  • 3. mjesto u ukupnom plasmanu
  • 1. mjesto u Super Team (zajedno s mađarskom ekipom NiceDroid)
  • 3. mjesto - Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-Secondary.html

Kategorija Junior Rescue Maze

Ekipa: Croatian Robotic Association
Članovi ekipe: Janko Pribičević, Matej Novosad
Mentor: Đula Nađ
Rezultati:

  • 2. mjesto u ukupnom poretku
  • 2. mjesto - Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-Maze.html

Kategorija Junior Soccer LightWeight League Primary

Ekipa: Cro Adriatic
Članovi ekipe: Darijan Gudelj, Antonio Nikolić, Ivan Pavao Lozančić
Mentor: Zoran Vukić
Rezultati:

  • 9. mjesto u ukupnom plasmanu
  • 3. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Anselmians, Crest i FRF Goalforce)
  • 2. mjesto - Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/soccer/

Kategorija Junior Soccer LightWeight League Secondary

Ekipa: Cro School book
Članovi ekipe: Roko Parać, Matko Pribičević, Petar Slaviček
Mentor: Zoran Pribičević
Rezultati:

  • 13. mjesto u ukupnom plasmanu
  • 4. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Aliens, Copper i Format)
  • 3. mjesto - Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/soccer/Soccer-LWL-Secondary.html

Kategorija Junior Rescue CoSpace Primary

Ekipa: Croatia Space team
Članovi ekipe: Dorijan Lendvaj, Marko Pongrac, Roko Bekavac
Mentor: Diana-Svjetlana Lendvaj
Rezultati:

  • 2. mjesto u ukupnom plasmanu
  • 1. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Ducati komponenti SŠ Ludbreg i meksičkom ekipom)
  • 2. mjesto – Individual team

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-CoSpace-Primary.html

Kategorija Junior Rescue CoSpace Secondary

Ekipa: Ducati komponenti SŠ Ludbreg Team
Članovi ekipe: Antonio Vlahović, Dean Copan, Vilim Stančin, Ivan Jovanović
Mentor: Željko Posavec
Rezultati:

  • 1. mjesto Super Team (zajedno s ekipama Ducati komponenti SŠ Ludbreg i meksičkom ekipom)

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/rescue/Rescue-Line-CoSpace-Secondary.html

Kategorija Junior OnStage Secondary

Ekipa: CroBlueAdriatic
Članovi ekipe: Ante Kraljević, Kate Pavišić, Frane radić, Ana Mikulić
Mentor: Lucija Špacal
Rezultati:

  • 21. mjesto u ukupnom plasmanu

http://www.robocup2016.org/en/schedule-results/results/robocupjunior/onstage/
 

Vijest je prenesena s internetskih stranica Hrvatskog robotičkog saveza.

 

| 4. 7. 2016. u 11:06 sati | RSS | print | pošalji link |


Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Učenički radovi

Svemir

Donosimo rad Sare Bošnjak i Lucije Barbe, učenica 2.c razreda Gimnazije Vukovar. U sklopu radionice pod nazivom Chemistry of Space (povodom Svjetskog tjedna svemira), učenice Sara i Lucija, obradile su temu vezane uz...

Nastavni materijali

O romskom jeziku

Glavni dio članka čine dvije tablice: riječi zajedničke romskom, hrvatskom i drugim indoeuropskim jezicima i struktura skupina indoeuropskih jezika. Povodom Međunarodnog dana romskoga jezika i njegove upotrebe u...

Audio&video

Stigla je pošta

Ako vas zanima što rade učenici i učitelji diljem Hrvatske, kamo idu i tko ih posjećuje, s kakvim se problemima susreću i kakva rješenja pronalaze slušajte...

1664. - Grof Nikola Zrinski, hrvatski ban od 1647. do 1664. godine...

Copyright © 2010 CARNet. Sva prava pridržana | Uvjeti korištenja | Impressum

A A A  |  

Mail to portal@CARNet.hr




preskoči na navigaciju
admin@raspored-sati.hr www-root@raspored-sati.hr ivan@raspored-sati.hr ivana.tolj@raspored-sati.hr marko.horvatovic@raspored-sati.hr www-root@donja-dubrava.hr analiza@donja-dubrava.hr pretinac@donja-dubrava.hr pajo.pajic@donja-dubrava.hr coran.goric@donja-dubrava.hr ivana@donja-dubrava.hr marijana@marijana-tkalec1.from.hr marijana.tkalec@marijana-tkalec1.from.hr mt@marijana-tkalec1.from.hr http://marijana-tkalec1.from.hr http://web.marijana-tkalec1.from.hr http://www.marijana-tkalec1.from.hr