| 7. 4. 2016. u 10:34 sati | pošalji link
Predstavite svoju i upoznajte druge škole

Zbog velikog interesa škola, uredništvo Portala za škole pokrenulo  je rubriku „Vijesti iz škola“ u kojoj možete sudjelovati i vi!

Sve osnovne i srednje škole Republike Hrvatske pozvane su na sudjelovanje u stvaranju ove rubrike.

Rubriku smo otvorili kako bi sve škole u Hrvatskoj imale priliku predstaviti aktualne vijesti iz svoje škole mnogobrojnim čitateljima Portala za škole. Osim predstavljanja, rubrika će vam omogućiti upoznavanje projekata i postignuća drugih škola koja vas mogu potaknuti na suradnju, inspirirati na pokretanje novih školskih projekata te ostvarenje novih uspjeha u vašoj školi.

Za sudjelovanje je potrebno imati zanimljivu vijest o vašoj školi na neku od ponuđenih tema:

Kako bi vijest bila objavljena, treba obuhvaćati jednu od ponuđenih tema i biti u skladu s pravilima za pisanje.

Vijesti mogu predlagati svi učenici, nastavnici i zaposlenici hrvatskih osnovnih i srednjih škola, a na ovoj stranici možete vidjeti kako to napraviti.

Pridružite nam se, postanite dopisni novinar Portala za škole i predstavite događanja iz vaše škole :)

Uredništvo Portala za škole