Otvoreno javno informiranje o NACRTU ODLUKE o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2016./2017.

U utorak, 31. svibnja 2016. godine, na službenim internetskim stranicama objavljeno je kako Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta otvara javno informiranje o NACRTU ODLUKE o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2016./2017. Javno je informiranje otvoreno od 31. svibnja do 30. lipnja 2016. godine.

Cilj je javnog informiranja prikupiti primjedbe i prijedloge zainteresirane javnosti o NACRTU ODLUKE o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2016./2017.

Pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje komentare na NACRT ODLUKE o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2016./2017., preko elektroničke aplikacije e-Savjetovanje.

Tekst NACRTA ODLUKE o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2016./2017. dostupan je na sljedećoj poveznici.

Odlukom o sufinanciranju nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2016./2017. utvrđuju se kriteriji na temelju kojih se ostvaruje pravo na sufinanciranje nabave udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za učenike osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2016./2017., te način ostvarivanja tog prava.

Više je informacija dostupno na službenoj poveznici.

Vijest je prenesena s internetskih stranica Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

| 31. 5. 2016. u 21:35 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Autorska prava

Donosimo rad Tee Hrgović, učenice 2.a razreda Gimnazije Vukovar. Učenički je uradak nastao na nastavi informatike u sklopu obrade prezentacijskih tehnika i sadržaja koji se u prezentacijama koriste pri čemu je naglasak...

Ustav Poljske iz 1791.

Osnovne informacije o prvom europskom ustavu i njegovoj sudbini.

1819. - patentiran je bicikl