Obavijest o podjeli svjedodžbi i/ili potvrda o položenim ispitima državne mature u ljetnome roku šk. god. 2015./16.

Učenici koji su ove školske godine završili četvrti razred u srednjim školama u Republici Hrvatskoj svjedodžbe o državnoj maturi i/ili potvrde o položenim ispitima državne mature preuzimaju u svojim školama prema rasporedu koji je škola odredila. Učenici koji za prijavljeni ispit državne mature imaju vidljiv evidentiran neopravdani izostanak, obvezni su podmiriti troškove.

Ako zbog neopravdanog izostanka nije izvršena uplata ispita učenici ne mogu dobiti svjedodžbe o državnoj maturi i/ili potvrde o položenim ispitima državne mature.

Zaduženje i podatci za uplatu vidljivi su na stranici učenika pod poveznicom Moji podatci/Zaduženja i uplate.
Uplatu je potrebno izvršiti odmah, a skeniranu uplatnicu poslati putem e-maila na adresu uplata.dm@ncvvo.hr.

Podjela svjedodžbi i potvrda za pristupnike (ne za redovne učenike) obavljat će se  21. i 22. srpnja od 9:00 do 20:00 sati u prostorijama Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja u Zagrebu, Damira Tomljanovića Gavrana 11 (Centar Bundek).

Sve nepodignute svjedodžbe pristupnici će moći preuzeti i nakon toga roka te svakoga radnoga dana od 9:00 do 12:00 te od 15:00 do 17:00 sati.

Pristupnici koji nisu u mogućnosti osobno preuzeti dokument i za koje će to napraviti druga osoba: potrebno je sa sobom uzeti svoju osobnu iskaznicu i podatke osobe (ime i prezime, datum rođenja, OIB) čiji dokument preuzimaju.

Pristupnici koji žive izvan Zagreba i nisu u mogućnosti osobno preuzeti dokument, mogu poslati zamolbu za dostavom putem pošte (plaćanje pouzećem) putem e-maila na adresu: info.centar@ncvvo.hr.

U zamolbi moraju navesti svoje osobne podatke te adresu na koju se dokumenti šalju. Zamolbe s nepotpunim podatcima neće se razmatrati. Obrazac zamolbe dostupan je ovdje.

Za pristupnike koji žive izvan RH potvrde o položenim ispitima državne mature NCVVO nije u mogućnosti poslati poštom.

Pristupnici koji prethodnih godina nisu preuzeli svoje svjedodžbe i/ili potvrde o položenim ispitima državne mature ne mogu ih podignuti u navedenim rokovima. Trebaju se javiti sa svojim osobnim podatcima i podatcima o godini i roku polaganja ispita državne mature putem maila na adresu: dokumenti.dm@ncvvo.hr.

Vijest je prenesena s internetskih stranica NCVVO-a.

| 14. 7. 2016. u 14:07 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Autorska prava

Donosimo rad Tee Hrgović, učenice 2.a razreda Gimnazije Vukovar. Učenički je uradak nastao na nastavi informatike u sklopu obrade prezentacijskih tehnika i sadržaja koji se u prezentacijama koriste pri čemu je naglasak...

Ustav Poljske iz 1791.

Osnovne informacije o prvom europskom ustavu i njegovoj sudbini.

1819. - patentiran je bicikl