Otvorena javna rasprava o Prijedlogu Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkoga stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta otvorilo je javnu raspravu o Prijedlogu Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkoga stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava.

Javna rasprava bit će otvorena do 30. listopada 2013. godine.

Cilj i svrha javne rasprave je prikupiti mišljenja zainteresirane javnosti o predloženom Prijedlogu Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkoga stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava.

Pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje eventualne načelne primjedbe i prijedloge na cjelokupni tekst, kao i konkretne primjedbe i prijedloge na pojedine članke predložene u Prijedloga Pravilnika, uz jasna obrazloženja i to putem obrasca sudjelovanja u savjetovanju koji se može preuzeti na internetskim stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Primjedbe koje neće biti dostavljene na priloženom obrascu, neće biti uzete u razmatranje.

Svoje sugestije i prijedloge zainteresirani mogu uputiti na adresu elektroničke pošte: javnarasprava-psihofizicko@mzos.hr.

Po završetku procesa savjetovanja, svi pristigli komentari, primjedbe i prijedlozi bit će objavljeni na internetskim stranicama Ministarstva, uz obrazloženja za one koji eventualno neće biti prihvaćeni o tome zašto nisu prihvaćeni.

Za dodatne upite u svezi s postupkom savjetovanja moguće se obratiti na adresu elektroničke pošte: javnarasprava-psihofizicko@mzos.hr.

Na internetskim stranicama Ministarstva dostupan je Prijedlog Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava.

| 2. 10. 2013. u 09:14 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Brojevni sustavi

Donosimo rad Josipe Pravdić, učenice 1.c razreda Gimnazije Vukovar. Josipa je izradila video uradak u aplikaciji Moovly koje je nastao za potrebe sistematizacije tematske cjeline Brojevni sustavi.

Kognitivne pristranosti

Prepoznati vrste kognitivnih pristranosti (predrasuda).

1453. - na današnji je dan turska vojska na čelu sa sultanom...