| 3. 3. 2011. u 14:46 sati | pošalji link
Nagradni kviz za Portaloznance

Već smo četiri godine zajedno, a poznamo li se dovoljno? Na to pitanje možemo dobiti odgovor kroz kviz koji smo pripremili za sve Portaloznance*, učenike osnovnih i srednjih škola.

Svojim odgovorima vezanim uz rubrike Učenici, Širom svijeta i Kalendar pokažite koliko dobro poznajete tekstove koje pripremamo za vas. Najbolji i najbrži poznavatelji osvojit će vrijedne nagrade.

Rođendanski kviz moći ćete riješiti u utorak, 1. ožujka, u vremenu od 11 do 20 sati, i to na ovoj stranici.

Pitanja u kvizu odnosit će se na tekstove objavljene u rubrikama Učenici (Razredna nastava, Predmetna nastava, Srednjoškolci), Širom svijeta i Kalendar.

Dobitnici nagrada bit će obavješteni 3. ožujka, a nagrade će najboljim Portaloznancima biti dostavljene poštom na kućnu adresu.

*Portaloznanac – učenik koji dobro poznaje tekstove objavljene na Portalu za škole