| 31. 1. 2012. u 16:47 sati | pošalji link
Četvrti rođendan Portala za škole

Prvog ožujka 2011. godine slavimo četiri godine postojanja Portala za škole. Trudimo se obasuti vas mnoštvom zanimljivih i korisnih sadržaja, i zahvaljujemo vam što to prepoznajete, te nas vjerno pratite i čitate! :)

U ove četiri godine smo za vas objavili 2735 tekstova i vijesti u 29 rubrika, i na to smo ponosni. No ono što nas posebno veseli je što i vi doprinosite razvoju Portala, koji zbog vas i postoji. Osim slanja brojnih nastavnih materijala i učeničkih radova, tijekom protekle godine još ste se aktivnije uključili u obogaćivanje sadržaja Portala - slanjem vijesti iz vaših škola, te školskih novina.

Hvala vam i ostanite s nama još dugo!

Umjesto torte, za rođendan ćemo vas počastiti s dvije malo drugačije poslastice :)

Za sve škole pripremili smo Webrošuru - vodič kroz dobar školski web. Većina hrvatskih škola ima svoje web stranice, koje su online okupljalište svih učenika, nastavnika i roditelja... ili to žele postati. Pročitajte Webrošuru i uz pomoć ponuđenih savjeta izradite dobar, kvalitetan i zanimljiv školski web!

Svim učenicima pripremili smo kviz za Portaloznance, koji će biti dostupan u utorak i srijedu, 1. i 2. ožujka. Prvih  20ak najbržih i najboljih poznavatelja tekstova objavljenih na Portalu za škole osvojit će vrijedne nagrade. Saznajte sve o kvizu i pristupite mu na ovoj stranici.

Objavljeni su najbolji Portaloznanci, pobjednici rođendanskog kviza. Čestitamo pobjednicima! :)

Priloženi dokumenti:
WEBrosura.pdf