| 2. 5. 2017. u 09:18 sati | pošalji link
10 godina Portala za škole

Sretni smo i ponosni što smo 1. ožujka ove godine proslavili 10. rođendan našeg i vašeg Portala za škole. Kako bismo vam zahvalili na uspješnoj suradnji i produljili ovo slavljeničko raspoloženje predstavili smo vam portalov promo film i Knjigu dojmova te smo otvorili Stranicu dobrih, boljih i najboljih želja putem koje ste pozvani poslati nam svoje čestitke i želje. Da, da - još ih primamo :)

Također, želja nam je podsjetiti vas na brojne korisne CARNetove usluge koje su namijenjene upravo vama - nastavnicima i učenicima osnovnih i srednjih škola. Tekstove o tim uslugama objavit ćemo kao teme mjeseca početkom svakog mjeseca, a kako bi sve ostalo u znaku jubilarnog broja 10, svakog 10. dana u mjesecu točno u 10 sati održat ćemo kviz na kojem ćemo vas ispitivati podatke iz opisa usluga. Pažljivo čitajte naše tekstove jer bi vam kviz mogao donijeti portalov promo poklon, a za to se vrijedi potruditi. :)

Pratite nas, čitajte tekstove i zajedno s nama uživajte u Portalovom jubileju!

Prva usluga koju predstavljamo važna je svim našim čitateljima - nastavnicima, učenicima, roditeljima i školama kao ustanovama: e-Dnevnik.

Druga usluga koju predstavljamo važna je svim našim čitateljima, a ponajviše učenicima, nastavnicima, roditeljima i školama kao ustanovama: e-Upisi.