Webinar o Outlooku 2007 (2. dio) i ponovljeni webinar PowerPoint 2007 (2. dio)

Autor: Jasminka Maravić

Pridružite se svojim kolegicama i kolegama u webinarima koji će se održati u ponedjeljak i utorak, 15. i 16 veljače 2010. 1. „Microsoft Office Outlook 2007, 2. dio“, ponedjeljak, 15. veljače 2010. u 18.30 sati.

U prvom su webinaru pokazane osnovne mogućnosti Outlooka i kreiranje računa e-pošte, a u nastavku se polaznici upoznaju sa sljedećim područjima:

• Unos i upravljanje kontaktima
  • Upravljanje e-poštom
  • Savjeti i trikovi: kako komunicirati što učinkovitije
  • Kako organizirati svoje vrijeme pomoću Outlook kalendara
  • Budite učinkovitiji: upravljanje zada cima (taskovima).

Webinar će voditi Ana Desić, voditeljica ureda Microsoftovog inovacijskog centra u Varaždinu.

2. "Microsoft Office Power Point 2007, 2. dio – ponovljeno predavanje ", utorak, 16. veljače 2010. u 18:30 sati

Ponavlja se webinar s ovom temom zbog tehničkih problema nastalih tijekom izlaganja 12. veljače.

Prezentacije su danas neizostavne u obrazovanju, prodaji, iznošenju izvješća svih vrsta pa je izrada funkcionalnih prezentacija postala neizostavna kompetencija suvremenog čovjeka.
U nastavku webinara o alatu PowerPoint 2007 bit će prikazana izrada prezentacija „od nule“: izradit će se prezentacija, bit će pokazane funkcionalnosti vezane uz slajdove, pisanje teksta, tj „natuknica“, umetanje slika, crteža, tablica i grafikona.
Webinar će voditi Marko Gulan, Microsoft Student Partner s Tehničkog Veleučilišta u Zagrebu.

Sve informacije potrebne za uključenje nalaze se na stranici Webinari portala www.ucitelji.org.

Vijest je preuzeta s internetskih stranica www.ucitelji.org.
| 15. 2. 2010. u 14:10 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Rijeka

Četvrtaši Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, u sklopu nastavnog predmeta priroda i društvo, proveli su projekt "Upoznajmo naše gradove". Učenici su se uistinu...

Čišćenje ornitološkog parka

U utorak, 11. lipnja 2019. godine Pticoljupci iz 4.b pristupili su jednom od čišćenja ornitološkog parka. Puno su radili, ali se i odlično zabavili.

1313. - rođen Giovanni Boccaccio , talijanski književnik