Webinari na temu državne mature

Od 9. do 12. svibnja 2011., u organizaciji programa „Učimo zajedno“, bit će održana serija webinara posvećenih državnoj maturi.

Pridružite se svojim kolegicama i kolegama u webinarima koji će se baviti temama na državnoj maturi i to prema slijedećem rasporedu:

1. Politika i gospodarstvo, ponedjeljak 9. svibnja 2011. u 21.00
  2. Informatika, utorak 10. svibnja 2011. u 21.00
  3. Sociologija, srijeda 11. svibnja 2011. u 21.00
  4. Filozofija, Logika, Etika, četvrtak 12. svibnja 2011. u 21.00.

O webinarima

1.  Politika i gospodarstvo

U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura, prof. Lena Tukulj će održati webinar o izbornom predmetu Politika i gospodarstvo na državnoj maturi 2010/11. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovog predmeta
Webinar će voditi Lena Tukulj, prof.

2. Informatika

U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura prof. Sonja Lušić Radošević će održati webinar o izbornom predmetu Informatika na državnoj maturi 2010/11. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovog predmeta.
Webinar će voditi Sonja Lušić Radošević, prof.

3. Sociologija

U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura, prof. Lena Tukulj će održati webinar o izbornom predmetu Sociologija na državnoj maturi 2010/11. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovog predmeta.
Webinar će voditi Lena Tukulj, prof.

4. Filozofija, Logika, Etika

U okviru ciklusa webinara za državnu maturu Portala Moja matura prof. Željko Platužić će održati webinar o izbornim predmetima Filozofija, Logika i Etika na Državnoj maturi 2010/11. u kojemu će predstaviti područja ispitivanja, obrazovne ishode i strukturu ispita na primjerima zadataka iz ovih predmeta.
Webinar će voditi Željko Platužić, prof.

Sve informacije potrebne za uključenje pronaći ćete na portalu www.ucitelji.hr na stranici Webinari.

| 6. 5. 2011. u 12:00 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Rijeka

Četvrtaši Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, u sklopu nastavnog predmeta priroda i društvo, proveli su projekt "Upoznajmo naše gradove". Učenici su se uistinu...

Čišćenje ornitološkog parka

U utorak, 11. lipnja 2019. godine Pticoljupci iz 4.b pristupili su jednom od čišćenja ornitološkog parka. Puno su radili, ali se i odlično zabavili.

1313. - rođen Giovanni Boccaccio , talijanski književnik