Pripremni posjeti

Vaša ustanova želi sudjelovati u Comenius/Leonardo da Vinci/ Grundtvig/Erasmus projektima koje financira Agencija za mobilnost i programe EU? Pronašli ste potencijalnu partnersku ustanovu? Želite zajedno s njima dogovoriti suradnju i ispuniti prijavu za projekt?

Prije roka za prijavu projekta, ako želite, možete otići u pripremni posjet budućim partnerima kako biste zajedno ispunili prijavni obrazac i dogovorili detalje budućeg projekta. Rok za prijavu za odlazak u pripremni posjet je petak 10. veljače 2012. za pripremne posjete koji počinju od 23. ožujka 2012., a završavaju najkasnije 30. travnja 2013. Agencija za mobilnost i programe EU sufinancira troškove putovanja i troškova života u prosječnom iznosu od 800,00 eura. Evo što trebate učiniti ako se želite prijaviti:

1. Pročitajte Nacionalna pravila (posebno dio koji se odnosi na slanje prijave, financiranje, pripremne posjete)
  2. Ispunite prijavni obrazac za pripremne posjete: Comenius prijavni obrazac, Leonardo da Vinci prijavni obrazac, Grundtvig prijavni obrazac, Erasmus prijavni obrazac.
  3. Dogovorite s partnerima datum posjete i aktivnosti pripremnog posjeta te neka Vam ustanova koja Vas poziva na pripremni posjet pošalje pozivno pismo na kojem je navedeno gdje će se pripremni posjet održati, vrijeme (pripazite da bude unutar prihvatljivog razdoblja: od 23. ožujka 2012. do najkasnije 30. travnja 2013.), adresa.
  4. Ispunite prijavni obrazac uz pomoć Uputa za ispunjavanje.
  5. Pošaljite ga preporučenom poštom i e-mailom do 10. veljače 2012. na adresu Agencije.

Molimo Vas da nam eventualna daljnja pitanja pošaljete e-mailom na: pripremni.posjeti@mobilnost.hr.

Vijest je preuzeta s internetskih stranica Agencije za mobilnost i programe EU.

| 7. 2. 2012. u 13:29 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Rijeka

Četvrtaši Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, u sklopu nastavnog predmeta priroda i društvo, proveli su projekt "Upoznajmo naše gradove". Učenici su se uistinu...

Čišćenje ornitološkog parka

U utorak, 11. lipnja 2019. godine Pticoljupci iz 4.b pristupili su jednom od čišćenja ornitološkog parka. Puno su radili, ali se i odlično zabavili.

1313. - rođen Giovanni Boccaccio , talijanski književnik