Besplatne informativne radionice za nastavnike i učenike

Algebra otvoreno učilište u suradnji s partnerom tvrtkom WYG savjetovanje d.o.o organizira besplatne informativne radionice za nastavnike i učenike na kojima će imati priliku čuti sve detalje o natječaju „Unaprjeđenje pismenosti – temelj cjeloživotnog učenja“. Svima će zainteresiranima biti omogućeni korisni savjeti prilikom razvijanja projektnih ideja, a predavači će predložiti niz radionica namijenjenih nastavnicima i učenicima koje su razvijene upravo za ovaj natječaj.

Algebra aktivno radi na motiviranju i podizanju kompetencija različitih sektora hrvatskog gospodarstva za uključivanje u svijet EU fondova i do danas su organizirane brojne besplatne informativne radionice u cijeloj Hrvatskoj kako bi se što širem krugu organizacija približili EU fondovi. Škole, koje imaju ograničena financijska sredstva, imaju velike mogućnosti za financiranje razvojnih projekata upravo iz EU fondova. S namjerom uključivanja što većeg broja škola u povlačenje sredstava iz EU fondova, pokrenute su i dodatne radionice.

Cilj je poziva za prijavu projekta „Unaprjeđenje pismenosti – temelj cjeloživotnog učenja“ unaprjeđenje informacijske pismenosti učenika i učitelja. Informacijska pismenost obuhvaća sljedeće oblike pismenosti: digitalnu, čitalačku, medijsku, prirodoslovnu, matematičku, financijsku, višejezičnu i multikulturalnu pismenost. Više je informacija o samom projektu dostupno na službenoj poveznici.

Prijave na besplatne radionice namijenjene nastavnicima i učenicima dostupne su na mrežnim stranicama Algebre otvorenog učilišta.

Vijest je prenesena s mrežnih stranica Algebra otvoreno učilište.

| 21. 2. 2017. u 11:53 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Dan broja Pi

Donosimo vam rad Mislava Božića, učenika 2a razreda Gimnazije Vukovar. Povodom Dana broja Pi Mislav je izradio infografiku u obliku kratkog podsjetnika na značajne događaje povodom ovog datuma.

European painters

Igra spajanja u nizove: imena slikara, države i stoljeća u kojem je živio.

1707. - prema "Zakonu o Uniji", Engleska i Škotska ujedinile su...