| 1. 3. 2012. u 10:09 sati | pošalji link
Peti rođendan Portala

Portal za škole slavi peti rođendan!

Na dan 1. ožujka 2007. godine pokrenuli smo Portal za škole. Slavimo jubilarni peti rođendan, a rođendani su prava prilika za slavlje i darivanje. No darove ovoga puta nećemo primati mi nego vi - naši vjerni čitatelji i kolege.

Povodom našeg svečanog jubileja pripremili smo za vas natjecanje pod imenom Rođendanska petica, koje je započelo u prosincu 2011. i završava danas - na sam rođendan. U tom su natjecanju sudjelovali učenici i nastavnici, svaki u svojoj kategoriji, a tko je među njima pobijedio možete vidjeti ovdje.

Uz nagradno natjecanje za vas smo pripremili i dva kviza u kojima se neće ocjenjivati kreativnost već brzina. Tako će desetoro najbržih imati priliku osvojiti vrijedne nagrade naših tvrtki partnera.

Na kraju koristimo priliku da vam svima zahvalimo na suradnji, idejama i radovima bez kojih naš Portal ne bi bio ovako sadržajan, aktualan i kvalitetan. Naša rođendanska želja je da i naredne rođendane proslavimo zajedno s vama te da budemo još bolji :)

Svih pet godina prikazali smo u prigodnom filmiću pa vas pozivamo da ga pogledate!

Uredništvo Portala za škole