| 15. 3. 2016. u 15:51 sati | pošalji link
O portalu

Dobrodošli na Portal za škole!

Na ovim stranicama nalazi se CARNetov Portal za škole - jedinstveno mjesto, izvor korisnih informacija za nastavnike, učenike, roditelje i škole i polazišno mjesto do drugih online i klasičnih izvora informacija.

Portal za škole je mjesto izmjene savjeta i kontakata, idealno mjesto prezentiranja vaših autorskih radova, ali i svojevrsna oglasna ploča koja će vam pomoći da dođete do traženih materijala, informacija o seminarima, natjecanjima...

Portal za škole ide u korak s vremenom - na njemu ćete se brzo i jednostavno upoznati s informacijsko komunikacijskim tehnologijama i CARNetovim uslugama preko kojih ih možete koristiti, kako u obrazovnom procesima – učenju i podučavanju, tako i svakodnevnom životu.

Putem Portala za škole možete upoznati kolege i steći nove prijatelje iz cijele Hrvatske, a zahvaljujući ICT-u zajednički raditi na raznim projektima i programima, izmjenjivati stečena znanja te radna i osobna iskustva.

1. ožujka 2016. godine obilježili smo devet godina postojanja Portala za škole!

Ukoliko na vaše stranice želite staviti naš logo, možete ga preuzeti ovdje:

Svima zainteresiranima poklanjamo tri pozadinske slike za računalo (wallpaper):

primjer pozadinske slike

wallpaper1preuzimanje slike: