| 29. 2. 2012. u 13:33 sati | pošalji link
Rođendanski kvizovi

Povodom petog rođendana Portala za škole organiziramo dva nagradna kviza: jedan u 10 sati, a drugi u 16 sati.

Najbržih pet čitatelja na svakom kvizu mogu osvojiti vrijedne nagrade - riječnike Oxford Advanced Learners Dictionary, tromjesečne pretplate na časopis VIDI te CD Učilice za 5. i 6. razred osnovne škole. Sve nagrade su pokloni naših tvrtki partnera.

Pronađite svoj najtekst na Portalu za škole i javite nam njegov naslov, u jutarnjem kvizu koji započinje u 10 sati. Pet najbržih osvojit će nagrade!

Ako ste ujutro u školi, možete sudjelovati popodne! Pronađite svoju omiljenu rubriku Portala za škole i javite nam je u popodnevnom kvizu koji započinje u 16 sati. I u ovom kvizu će pet najbržih osvojiti nagrade.

Sretno! :)

* * *

Učenici i nastavnici koji su sudjelovali u natjecanju Rođendanska petica ne mogu sudjelovati u rođendanskim kvizovima. Također, dobitnici nagrada u jutarnjem kvizu ne mogu sudjelovati u popodnevnom kvizu.