Posjetite Muzej suvremene umjetnosti 6. prosinca - nude vam se brojna besplatna događanja

Program u povodu pete godine useljenja u novu zgradu Muzeja suvremene umjetnosti  i 60. obljetnice osnutka, održava se u subotu, 6. prosinca, od 11 sati. Ulaz na sva događanja je besplatan.

Predstavljanje novog lica kafića i interaktivnog projekta u 11 sati:

• Irena Hodžić: PROJEKT UNTOLD /LONG LOST MAP OF SUBURBIA 4

Projekt se bavi mapiranjem okoliša urbanih zona Novog Zagreba. U prostoru MSU caffea projekt stvara interaktivnu bazu za igru koja okoliš Muzeja koristi kao kulisu za avanturu sjećanja i maštanja. Različite tehnike štampanja, laserskog reza te strojnog veza centriraju prostor oko umjetničke knjige inspirirane gradom i njegovim stanovnicima. Posjetiteljima caffea predlaže se proaktivni nastavak i suradnja u obliku sustavno bilježenog istraživanja kroz igranje UNTOLD (neizrečenih) avantura.

Irena Hodžić (1971) završila je Akademiju likovnih umjetnosti u Zagrebu 1992. Izlaže od 1991. u zemlji i svijetu, nagrađivana za bodyart, ilustratorski i fotografski rad, knjigama umjetnika i fiber umjetnošću blisko vezana za Brooklyn Art Library NY. Radovi joj se nalaze u mnogim kolekcijama i galerijama. S autoricom razgovara Martina Munivrana, kustosica MSU-a.

Besplatna stručna vodstava:

• 11:15 Zbirke u pokretu, Nataša Ivančević
  • 11:30 izložba Julija Knifera, Ana Knifer i Leila Topić
  • 12:00 NO galerija, izložba Tošo Dabac „A-Z /Arhitektura Zagreba“, Ivana Janković
  • 15:30 NO galerija, izložba Tošo Dabac „A-Z /Arhitektura Zagreba“, Marina Benažić
  • 17:30 Zbirke u pokretu, Leila Topić
  • 18:00 izložba Julija Knifera, Zvonko Maković
  • 19:00 izložba Julija Knifera, Radmila Iva Janković

Cijelokupan program - ovdje.

| 5. 12. 2014. u 14:50 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Rijeka

Četvrtaši Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, u sklopu nastavnog predmeta priroda i društvo, proveli su projekt "Upoznajmo naše gradove". Učenici su se uistinu...

Čišćenje ornitološkog parka

U utorak, 11. lipnja 2019. godine Pticoljupci iz 4.b pristupili su jednom od čišćenja ornitološkog parka. Puno su radili, ali se i odlično zabavili.

1313. - rođen Giovanni Boccaccio , talijanski književnik