Natječaj za besplatno sudjelovanje na 24. kampu mladih informatičara Hrvatske

U suorganizaciji s Klubom informatičara otoka Krka i Osnovnom školom F. K. Frankopana iz Krka, domaćinom kampa, Hrvatski savez informatičara organizira 24. kamp mladih informatičara Hrvatske – KRK 2014 i raspisuje natječaj za sudjelovanje.

24. kamp mladih informatičara Hrvatske namijenjen je najboljim mladim informatičarima, darovitim učenicima osnovnih i srednjih škola i članovima udruga i klubova Hrvatskog saveza informatičara.

Kamp 2014 održat će se od 26. lipnja do 6. srpnja u OŠ F. K. Frankopana u Krku, a sudionici će prema svojim željama moći sudjelovati u nekim od ponuđenih radionica: Logo, Basic, Visual Basic, Pascal, Python, C++/STL, Algoritmi, HTML/PHP, Osnove robotike i dr.

Osim navedenih radionica za sve će sudionike biti organizirana i zanimljiva predavanja te drugi sadržaji, a radionice će voditi stručni suradnici HSIN-a, uspješni mladi informatičari i nosioci olimpijskih informatičkih medalja, te članovi Kluba informatičara otoka Krka.

Hrvatski savez informatičara poziva mlade informatičare, koji su na informatičkim natjecanjima i smotrama softverskih radova na nacionalnoj razini u školskoj godini 2013./2014. postigli zapažene rezultate, da se prijave na natječaj Hrvatskog saveza informatičara za besplatno sudjelovanje na 24. kampu mladih informatičara Hrvatske.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na kampu trebaju s internetskih stranica Hrvatskog saveza informatičara preuzeti i ispuniti prijavnicu, te ju poslati najkasnije do ponedjeljka, 26. svibnja 2014. godine na e-mail adresu hsin@hsin.hr.

Temeljem pristiglih prijava Izvršni odbor Hrvatskog saveza informatičara izabrat će za sudjelovanje na Kampu 2014 do 15 učenika osnovnih i do 15 učenika srednjih škola. Prednost pri odabiru imati će učenici koji su postigli najbolje rezultate na Hrvatskom otvorenom natjecanju iz informatike - HONI 2013/2014, Hrvatskoj informatičkoj olimpijadi 2014 kao i ovogodišnjem državnom Infokup natjecanju.

Rezultati natječaja biti će objavljeni na web stranicama HSIN-a najkasnije u ponedjeljak, 2. lipnja 2014. godine, a odabrani će učenici o svim detaljima vezanim za Kamp biti obaviješteni putem emaila.

| 7. 5. 2014. u 09:42 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Rijeka

Četvrtaši Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, u sklopu nastavnog predmeta priroda i društvo, proveli su projekt "Upoznajmo naše gradove". Učenici su se uistinu...

Čišćenje ornitološkog parka

U utorak, 11. lipnja 2019. godine Pticoljupci iz 4.b pristupili su jednom od čišćenja ornitološkog parka. Puno su radili, ali se i odlično zabavili.

1313. - rođen Giovanni Boccaccio , talijanski književnik