| 13. 5. 2013. u 15:55 sati | pošalji link
Pobjednici

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u natjecanju Rođendanska petica i tako  nam pomogli ugasiti prvih pet svjećica na rođendanskoj torti.

Čestitamo pobjednicima na uspjehu i zahvaljujemo svima koji su glasali za finaliste te na taj način odlučili o pobjednicima! :-)

Pobjednici natjecanja

Učenici

Između troje učenika finalista, pobjedu prema zbroju glasova na Portalu za škole te lajkova na Facebooku odnio je Marko Čavlović, Hercegovac; 6. razred, OŠ Slavka Kolara Hercegovac.

Marko je osvojio pametni telefon (smartphone) Motorola Defy +, poklon tvrtke B.net.

Svi ostali učenici koji su sudjelovali u natjecanju osvajaju poklon naših tvrtki partnera. Pokloni će biti poslani na kućne adrese koje su učenici upisali u prijavni obrazac.

Nastavnici

Stručni ocjenjivački sud odlučio je da je rad pod nazivom Turizam Afrike, autorice Vesne Janko iz II. Osnovne škole u Bjelovaru najbolji u konkurenciji zadataka za nastavnike na ovogodišnjem natjecanju Rođendanska petica.

Vesna Janko je osvojila tablet Samsung P7500 Galaxy TAB 10.1., također poklon tvrtke B.net.

Čestitke i autoricama izvrsnih radova koje su za svoj rad osvojile poklon knjige izdavačkih kuća Školska knjiga i Ljevak:

Pohvale i svima ostalima koji su vrijedno radili i doprinijeli ovom natjecanju (abecednim redom):

Inez Birolli Sić, VII. gimnazija u Zagrebu (Građa računala)

Miri Čuvidić, Osnovna škola Rajić (Razredna web stranica)

Danieli Ivanov Štimac, Komercijalna i trgovačka škola u Bjelovaru (Hardver 1)

Zoranu Kovaču, Gimnazija Ivana Zakmardija Dijanovečkoga u Križevcima (Algoritmi na državnoj maturi)

Kristini Smiljić, Osnovna škola Slavka Kolara u Hercegovcu (Clothes)

Blaženki Šantalab, Osnovna škola Slavka Kolara u Hercegovcu (Prezentacije za osmi razred)

Sanji Vranješević, Osnovna škola Veliko Trojstvo (Ljudsko tijelo - ponavljanje)

Damiru Vrbancu, IV. osnovna škola u Varaždinu (Osnove programiranja)

Anti Zujiću, Tehnička škola u Imotskom (Škola mobilne robotike).

Izdavačka kuća Ljevak nastavnike koji se nisu plasirali među prva tri daruje poklon knjigom. Pokloni će biti poslani na kućne adrese koje su nastavnici upisali u prijavni obrazac.