| 8. 6. 2010. u 10:26 sati | pošalji link
Galerija učeničkih radova

Svim učenicima osnovnih i srednjih škola koji su sudjelovali u natjecanju Škola i Internet zahvaljujemo na poslanim radovima. Zahvaljujemo i njihovim nastavnicima, kao i svima onima koji su im pomogli pri izradi i slanju radova. Odaziv je bio izuzetno velik što dokazuje više od 480 autora iz cijele Hrvatske, različitih dobnih skupina i različitih afiniteta. Ukupno smo zaprimili 352 crteža, 84 pjesme i 6 kratkih filmova.

Izbor najboljih radova trajao je od 2. do 16. studenog 2007. Učenici su se svojim radovima natjecali u tri kategorije: najbolji crtež, najbolja pjesma i najbolji kratki film. Svaki rad je označen šifrom i predstavljen u galeriji ispod ovog teksta.

Osim putem glasova posjetitelja Portala, natjecatelji su imali priliku osvojiti i nagrade posjetitelja CARNetove korisničke konferencije CUC 2007 na kojoj su svi radovi bili izloženi. Najbolji autori bili su nagrađeni mobitelima i CD Učilicom, drugoplasirani su osvojili MP3 playere i CD Učilicu. Treća nagrada bili su USB stickovi i CD Učilica, a valja spomenuti da su svi sudionici natjecanja, bez obzira na njihov plasman, na dar dobili majicu i vezicu CARNetovog Portala za škole.