Sudjeluj

Pridružite se i vi kreativnim i odvažnim učenicima koji su svoje radove objavili na Portalu za škole i tako na najbolji način svima predstavili svoje aktivnosti!

Pošaljite nam svoj rad i pokažite svima u čemu ste najbolji!

Približite nam svoje ideje,

projekte i aktivnosti te nam pokažite sve načine na koje ste svladali informacijsko-komunikacijsku tehnologiju. Rado ćemo objaviti vaše kvizove, prezentacije, igre i tekstove koji svojim sadržajem pomažu drugima.

Radovi učenica iz OŠ Pavao Belas

Donosimo radove učenica Osnovne škole Pavao Belas iz Brdovca. Učenice su u prezentacijama i video uratku obradili raznolike teme - konja, Australije, geografskih otkrića i kulturnih spomenika.

Prezentacija koja govori o vrstama konja, načinima kretanja, staništima i ostalim zanimljivim podacima o konjima dostupna je ovdje. Autorica je Ana Fegić, učenica 6.b razreda.

Učenica Ana Katušić iz 6.a razreda izradila je prezentaciju o Australiji na nastavi informatike. Prezentacija donosi informacije o Australiji kao što su stanovništvo, klima, gospodarstvo te biljni i životinjski svijet.

Video o velikim geografskim otkrićima je učenica šestog razreda Nikolina Jurić izradila na nastavi Informatike, kao projekt u Windows Movie Makeru. Teme su u korelaciji s gradivom iz drugih nastavnih predmeta za šesti razred osnovne škole.

Učenica sedmog razreda Tomislava Špoljar izradila je prezentacija koja govori o kulturnim spomenicima RH. Izradila ju je za sat Hrvatskog jezika koristeći svoja znanja izrade prezentacija.

Priloženi dokumenti:
Australija.ppsx (1.42 MB) Konji.ppsx (3.91 MB) Kulturni_spomenici_u_Hrvatskoj.ppsx (670.11 KB) Velika_geografska_otkrica.wmv (2.37 MB)
| 17. 6. 2014. u 13:17 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Dan broja Pi

Donosimo vam rad Mislava Božića, učenika 2a razreda Gimnazije Vukovar. Povodom Dana broja Pi Mislav je izradio infografiku u obliku kratkog podsjetnika na značajne događaje povodom ovog datuma.

European painters

Igra spajanja u nizove: imena slikara, države i stoljeća u kojem je živio.

1513. - španjolski istraživač Juan Ponce de León 1513. na...