Program "Stop nasilju na školskim i sportskim igralištima" u sklopu Snježne kraljice

Hrvatski školski sportski savez, u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta te Agencijom za odgoj i obrazovanje provodi niz edukativnih mjera u borbi protiv nasilja u sportu, a sve u sklopu Akcijskog plana za provedbu programa edukacije u borbi protiv nasilja u sportu, na sportskim natjecanjima i izvan njih.

Shodno navedenom, te u okviru spomenutog akcijskog plana, Hrvatski školski sportski savez surađuje s Hrvatskim skijaškim savezom kao organizatorom skijaške utrke Snježna kraljica te zajedno provode aktivnosti vezane uz projekt "Stop nasilju na školskim i sportskim igralištima".

Ulaznice za učenike i voditelje

Hrvatski školski sportski savez dobio je na raspolaganje određeni broj ulaznica za mušku i žensku FIS utrku, 4. i 6. siječnja 2015. godine, koje su namijenjene svim učenicima (članovima školskog sportskog društva) osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koje imaju želju posjetiti Zagreb i biti sudionici ove sportske manifestacije.

Važno je napomenuti, svi oni koji žele doći na utrku da svoj dolazak organiziraju skupno, u pratnji profesora te ga svakako, ranije moraju najaviti Hrvatskom školskom sportskom savezu. Zainteresirane škole trebaju u Hrvatski školski sportski savez poslati važne informacije o broju učenika koji će doći na skijaške utrke, podatke o osobi koja će pratiti učenike (profesor iz škole), te koji dan namjeravaju doći na utrku.

Broj ulaznica je ograničen.

U prostorima Hrvatskog školskog športskog saveza Lanište 11A, 10000 Zagreb bit će organizirana podizanje ulaznica za one škole koje na vrijeme pošalju tražene važne informacije. Iz HŠŠS-a mole da se zahtjevi za ulaznicama i važnim informacijama šalju elektroničkom poštom na adresu: stjepan.crnokic@skolski-sport.hr  najkasnije do 27.12.2014. godine. Ulaznice mogu podići samo voditelji koji su navedeni u popisima koji su pristigli u HŠSS do naznačenog datuma.

Osobno podizanje ulaznica moguće je obaviti najkasnije do 4. siječnja 2014. do 12 sati.

HŠŠS vas poziva da redovito posjećujete stranice Hrvatskog školskog sportskog saveza i osvojite karte za Snježnu kraljicu.

| 3. 12. 2014. u 10:32 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Dan broja Pi

Donosimo vam rad Mislava Božića, učenika 2a razreda Gimnazije Vukovar. Povodom Dana broja Pi Mislav je izradio infografiku u obliku kratkog podsjetnika na značajne događaje povodom ovog datuma.

European painters

Igra spajanja u nizove: imena slikara, države i stoljeća u kojem je živio.

1707. - prema "Zakonu o Uniji", Engleska i Škotska ujedinile su...