Besplatne radionice tijekom ožujka u Muzeju suvremene umjetnosti: Moj kvart, moja kuća

Teatar Puna kuća u suradnji s Muzejom suvremene umjetnosti pokreće program posebno namijenjen za male i velike stanovnike novozagrebačkih kvartova, ali se u njega mogu uključiti svi zainteresirani.

Program je nazvan Moj kvart, moja kuća, a sadrži dramske radionice, žonglerski studio, kreativne radionice za cijelu obitelj, kazališne predstave, te razgledavanje stalnog postava MSU-a uz stručno vodstvo.

Edukativni program Moj kvart, moja kuća:

1. Puna kuća priča u MSU - dramska početnica za djecu u dobi od 4 – 6 godina
  2. Puna kuća žonglira u MSU - žonglerski studio za djecu u dobi 8+ i odrasle
  3. Obiteljsko razigravanje - kreativna radionica za cijelu obitelj

Uskoro će se objaviti termini održavanja svih radionica.

Radionice su tijekom ožujka besplatne!

Ožujak je mjesec otvorenih vrata u kojem će zainteresirani biti upoznati s radionicama te upisivati polaznike.

Prvi susret održat će se u nedjelju, 8. ožujka u 11 sati. Održat će se radionica Obiteljsko razigravanje - radionica za cijelu obitelj.

Obiteljsko razigravanje pruža djeci i roditeljima mogućnost zajedničke kreacije i oslobađanja od tradicionalno definiranih uloga unutar obitelji kroz dramsku igru, pričanje priča, jogu za djecu i/ili cijelu obitelj, ples i poticajnu glazbu. Radionice se održavaju u prostorima u i oko muzeja, u susjedstvu i u poticajnoj interakciji s umjetnošću.

Voditeljica: Svetlana Patafta, akademska glumica, dramska pedagoginja i učiteljica rainbowkids yoge za djecu i obitelj.

Iz Muzeja pporučuju da sudionici ponesu udobnu odjeću i obuću.

Upiti o programu i prijave za radionicu šalju se na e-mail adresu: punakuca@punakuca.hr.

| 4. 3. 2015. u 09:41 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Rijeka

Četvrtaši Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, u sklopu nastavnog predmeta priroda i društvo, proveli su projekt "Upoznajmo naše gradove". Učenici su se uistinu...

Čišćenje ornitološkog parka

U utorak, 11. lipnja 2019. godine Pticoljupci iz 4.b pristupili su jednom od čišćenja ornitološkog parka. Puno su radili, ali se i odlično zabavili.

1313. - rođen Giovanni Boccaccio , talijanski književnik